Kolejny sukces skarżyskiego policjanta sportowca

Sierż. sztab. Kamil Czarnecki pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Suchedniowie triumfował w V Biegu Sitarskim w Biłgoraju. W rywalizacji służb mundurowych był pierwszy, a w kategorii „open” zajął doskonałe 3. miejsce.

W sobotę w Biłgoraju odbył się V Bieg Sitarski. W zawodach wzięło udział ponad 200 biegaczy z całego kraju, którzy rywalizowali w półmaratonie oraz w biegu na dystansie 5 kilometrów. Wśród nich na starcie półmaratonu (nieco ponad 21 km) „zameldował się” skarżyszczanin Kamil Czarnecki, policjant z suchedniowskiego komisariatu. Trasa biegu wytyczona była przez bardzo trudny, piaszczysty teren. W kategorii „open” nasz reprezentant uplasował się na doskonałym 3. miejscu. Ponadto zajął najwyższy stopień podium w kategorii „służby mundurowe”, w której rywalizowali m.in. policjanci, pogranicznicy, strażacy i leśnicy. Był to kolejny sukces policjanta sportowca.