asp. szt. Grzegorz Parszewski - KP Suchedniów - KPP Skarżysko-Kamienna

KP Suchedniów

asp. szt. Grzegorz Parszewski

Rejon służbowy nr 13

asp. sztab. Grzegorz Parszewski

rejon obejmuje teren ograniczony ulicami Bodzentyńska nr nieparzyste (1-39), Józefów, Placowa, Leśna, Choroszewskiego, Pasternik, Ogrodowa, Osiedle Bugaj, Szarych Szeregów, Traugutta, Staszica, Dawidowicza, Dworcowa, Sosnowa, Stokowiec, Poziomkowa, Szeroka, Wspólna, Langiewicza, Słoneczna, Przechodnia, Jarzębinowa, Graniczna, miejscowość Mostki.

asp. sztab. Grzegorz Parszewski

tel. 41 3951 173

tel. kom. 734 474 945

Dzielnicowy odbiera komórkę służbową będąc w służbie. Może zdarzyć się, że dzwoniąc do dzielnicowego nie otrzymacie Państwo połączenia, to znaczy, że nie ma go w pracy. W takich sytuacjach w sprawach istotnych, niecierpiących zwłoki należy skontaktować się z dyżurnym jednostki pod numerem alarmowym 997 lub 112. W sprawach pilnych można również nagrać się na skrzynkę pocztową

Adres mailowy: dzielnicowy.skarzysko13@ki.policja.gov.pl

Uwaga!!! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.

Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub skontaktuj się z dyżurnym jednostki Policji w Skarżysku- Kamiennej na numer 041 3951 205.

Punkt Przyjęć Interesantów :
Dom Kultury Kuźnica
Suchedniów ul. Bodzentyńska 18

Dzielnicowy przyjmuje w każdy poniedziałek w godzinach 13.00-14.00

Plan działania priorytetowego działania dla Rejony Służbowego Nr 13

Ocena planu działania priorytetowego

Pliki do pobrania

  • 1.32 MB
  • 1.55 MB